Vzpomínáme...

Pepina

Tato stará jezevčičí dáma zemřela na podzim roku 2014.

 

Čik

Zemřel po krátké nemoci v prosinci 2013.

Ťapka

Zemřela 17. 8. 2013 po krátké nemoci.

Ze začátku její život nestál za nic, ale to se změnilo, když byla zachráněna z množírny. Bála se všech a všeho. Postupem času si začala hledat cestu k lidem a jediným člověkem, kterého z celého srdce milovala byla Zuzana. Ta ji ukázala teplo postele a milující rodinu.

Přes všechno čím si prošla dokázala milovat, za což má náš veliký obdiv.

 

Mucka a Bobina

Červenec 2013

Mouryna

Mouryna alias tygřice zmizela v červnu 2011. Pořád zbývá doufat, že se zabydlela u nějakých hodných lidí...

 

(Mourynka, Rezi)


 

Ája

Datum narození: 21.5.2010

Datum úmrtí: nejspíš únor 2011

Stačila chvilička a svět přišel o vyjímečnou fenečku.

 

Poly

Polinka byla velký pes, ze kterého za plotem šel strach. Ale zdání klame, byla to dobračka, která by mouše neublížila. Byl to prostě miláček, na povel pro pobavení dětí i babiček a dědečků štěkala (hlavně za piškotek =)).

Spolu s Belou tvořili nerozlučnou dvojku. V roce 2010 se opět shledali za duhovým mostem.

 

Ivan

Matka: Bona

Otec: Honza

Datum narození: 13.7.1980

Datum úmrtí: 4.10. 2010

Ivánek byl pracant. Pracoval spolu s Norem, svým bráškou. Žil 30 let, za těch let toho stihl tolik udělat. Hrál spolu s Norem v pohádce, pracovali na poli, vozili děti. Dělal radost svému majiteli panu Bajtlerovi, u kterého se narodili. Pokud jste někde stáli a něco do vás zezadu drclo, nemuseli jste se otáčet, byl to Ivánek a jeho způsob, jak říct že chce pohladit. Byl to PAN oslík, na kterého nikdo z těch co ho znali nezapomene...

 

Nor a Ivánek(ten bez nákladu) na Koních v akci v Pardubicích 2009

 

Emil

Tento černý kozlík se nenechal pohladit, ale pro mrkvičku si přišel rád. Legrační byli jeho výskoky, úskoky a také to, že mohl i k Almě bez toho, aniž by se na něj zle podívala. Ležel si u ní v seně a oba byli spokojení. Byl to takový malý, legrační kašpárek.

Zemřel v létě roku 2010.

 

Bela

Skvělá fenka středního knírače dělala společnost své větší kamarádce Poli (velký knírač), ale hlavně babičkám a dědečkům ze SENIOR CENTRA v Nechanicích, dětem z DANETY, na různých akcích byla vždy spolehlivým miláčkem a v oblibě jsme ji měli všichni. Ale hlavně byla "miminkem" p.Bártové.

Zemřela na otravu krve 5.3.2010.

 

 

Harry

Se sestřičkou Hermionou se narodil na jaře 2008 Adéle. Užíval si dětství, ale nebyl moc společenský, byl to takový plachý uličník.

Zemřel na jaře roku 2009 na onemocnění

 

(Heřman, Adéla, Harry)